Go social, Like & Share the F!TFabriek uit Bergen op Zoom

CONTACT

STEL EEN VRAAG

Versturen

Contactgegeven per pijler 

Coördinator F!TFabriek

Niels Quispel
n.quispel@fitfabriekboz.nl
06-52821209

Coördinator Wijkondersteuning

Jeffrey Verweij
j.verweij@fitfabriekboz.nl
06-81870993

  

Pijler Onderwijs

Joshua Broeders
j.broeders@fitfabriekboz.nl
06-83224334

Pijler Onderwijs

Carlijn van Meer
c.vanmeer@fitfabriekboz.nl
06-18909672

Pijler Onderwijs

Sanne Botermans
s.botermans@fitfabriekboz.nl
06-21991087

Gemeentebrede Sport- en Beweeg initiatieven

Sigrid Noordijk
s.noordijk@fitfabriekboz.nl
06-27590750

Pijler Gezonde Voeding

Victor Besters
v.besters@fitfabriekboz.nl
06-14612851

Pijler Aangepast Sporten

Enzo de Regt
e.deregt@fitfabriekboz.nl
06-52183821

Pijler Sportverenigingen

Ilona Kerbusch 
i.kerbusch@fitfabriekboz.nl
06-34876047

Pijler Wijkondersteuning

Kamal el Bousksaki
K.elbousksaki@fitfabriekboz.nl
06-34679421

Locatie

De Boulevard Noord 4
4617 LX, Bergen op Zoom, NB
Nederland